Пружинні блоки

Вплив матрацу на хребет визначається конструкцією пружинного блоку. Найбільш поширені у виробництві матраців два основних типи пружинних блоків — "Боннель" та Pocket Spring.

"Боннель" — це пружинний блок, що складається з конусоподібних пружин, з'єднаних між собою спіралевидним дротом. Існує безліч версій винаходу блоку даної конструкції. На наш погляд, найкрасивіша (причому, підтверджена фотодокументами!) — це застосування даних блоків в Італії для розмінування мінних полів після війни, бо, насправді, такий пружинний блок прекрасно розподіляє вагу тіла людини по всій своїй поверхні, зменшуючи, тим самим, тиск на одиницю площі.

Пружинні матраци на блоку "Боннель" виготовляються вже більше 70 років, і, незважаючи на появу відтоді безлічі нових технологій, залишаються найбільш затребуваними в Європі. Перш за все, через свою перевірену часом надійність та відносно не високу ціну.

Ми застосовуємо для виробництва пружинних блоків виключно п’ятивиткові пружини із спеціального загартованого сталевого дроту діаметром 2,2 мм. Діаметр верхнього та нижнього витків — 9см. Дані характеристики забезпечують оптимальне поєднання жорсткості та еластичності пружинного блоку, що сприяє максимальному ортопедичному ефекту.

“Pocket Spring” — це пружинний, блок що складається з не зв'язаних між собою еластичних пружин бочкоподібної форми, зашитих в окремі мішечки зі спеціального високоміцного матеріалу. Така конструкція блоку дозволяє кожній пружині точно реагувати на навантаження без залучення сусідніх пружин, що надає можливість пружинному блоку максимально точно повторювати форму тіла лежачої на ньому людини.

Компанія “Сонлайн” застосовує в своїх виробах поряд зі звичайними блоками Pocket Spring також блоки з сімома диференційованими зонами жорсткості, що надає пружинному блоку можливість максимально точно прийняти форму тіла лежачої на ньому людини, а матрацам — виняткові анатомічні та ортопедичні якості.