Ортопедичний і анатомічний ефект

Ці терміни мають безліч різних тлумачень і викликають безліч суперечок. Ми пропонуємо Вашій увазі нашу точку зору, засновану на тривалій полеміці з фахівцями Італії, Франції, Великобританії та США.

Анатомічний ефект — це здатність матрацу максимально точно приймати форму тіла сплячої на ньому людини. Максимальним анатомічним ефектом відрізняються матраци на незалежному пружинному блоці Pocket Spring, латексні матраци, матраци із застосуванням Memory Foam.

Ортопедичний ефект — це здатність матраца не тільки максимально точно приймати форми тіла, а й надавати хребту високу ступінь підтримки, перешкоджаючи, таким чином, його викривленню. Говорячи простою мовою, ортопедичний матрац відрізняється від анатомічного своєю жорсткістю.

Це, однак, зовсім не означає, що чим вище жорсткість матраца, тим він кращий. Матрац повинен відрізнятись оптимальним поєднанням жорсткості та еластичності, інакше занадто жорсткий або, навпаки, занадто м'який матрац може сприяти викривленню хребта.

Максимальним ортопедичним ефектом відрізняються матраци на пружинному блоці "Боннель" і на незалежному пружинному блоці "Pocket Spring".